گشایش دو نمایشگاه بین المللی صنعتی در مشهد

نمایشگاه های در حال برگزاری

نمایشگاهی در حال برگزاری نمی باشد

گشایش دو نمایشگاه بین المللی صنعتی در مشهد

تعداد مشاهده : ۴۸۱۴ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۶

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، هفتمین نمایشگاه تخصصی صنعت چاپ، بسته بندی، کارتن سازی و ماشین آلات وابسته، تبلیغات تابلوسازی، خدمات و ملزومات وابسته و نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی، پوشاک، منسوجات خانگی و صنایع وابسته در مشهد گشایش یافت.

دیر نمایشگاهی شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: از سال 1389 گشایش دو نمایشگاه بین المللی صنعتی در مشهدتاکنون نمایشگاه صنعت نساجی در مشهد گشایش نیافته بود اما امسال به همت مسئولان و فعالان اقتصادی بعد از هفت سال وقفه نمایشگاه صنعت نساجی، پوشاک، منسوجات خانگی و صنایع وابسته برپا شد.

محمد جواد محبی افزود: این نمایشگاه 7 هزار مترمربع فضای نمایشگاهی را به خود اختصاص داده که از این میزان در 3 هزار مترمربع آن 62 شرکت داخلی و نمایندگان 5 برند خارجی دستاوردهای خود را در قالب 220 غرفه به نمایش گذاشته اند.

وی اظهار داشت: علاوه بر آن هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ، بسته بندی، کارتن سازی و ماشین آلات وابسته، تبلیغات، خدمات و ملزومات وابسته در هفت هزار مترمربع فضای نمایشگاهی گشایش یافته است.

محبی گفت: در این نمایشگاه نیز 83 شرکت داخلی از 11 استان کشور در 2 هزار مترمربع غرفه مختلف محصولات خود را به نمایش گذاشته اند.

وی افزود: شمار غرفه های هفتمین نمایشگاه صنعت چاپ نسبت به دوره قبلی آن 15 درصد افزایش داشته است.

این نمایشگاه ها تا 12 بهمن ماه پذیرای علاقه مندان است.