گشایش دومین نمایشگاه هتلداری و صنایع دستی در قشم

نمایشگاه های در حال برگزاری

نمایشگاه خانه، مبلمان و دکوراسیون مدرن

۱۳۹۸/۰۴/۰۴ الی ۱۳۹۸/۰۴/۰۷
نمایشگاه بین المللی اصفهان

هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی چوب و یراق آلات

۱۳۹۸/۰۴/۰۴ الی ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
نمایشگاه بین المللی اصفهان

پانزدهمین دوره نمایشگاه فرش دستباف

۱۳۹۸/۰۴/۰۲ الی ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
نمایشگاه همدان

گشایش دومین نمایشگاه هتلداری و صنایع دستی در قشم

تعداد مشاهده : ۴۶۳۸ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۱

به گزارش خبرداغ به نقل از میراث آریا، در این نمایشگاه که با حضور 13 استان کشور اعم از آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، خراسان رضوی، فارس، اصفهان، زنجان، کرمان، خوزستان، گلستان، کرمانشاه، چهارمحال بختیاری و مرکزی در محل سالن دائمی نمایشگاه های بین المللی قشم به مساحت یک هزار و 500 مترمربع برگزار شده است، استان های مختلف ضمن عرضه محصولات هنری خود به ارائه دستاوردها و موفقیت های صنعت هتلداری و بوم گردی خود می پردازند.

93 غرفه این نمایشگاه در حوزه‌های ارائه خدمات و محصولات ازجمله صنایع دستی، گردشگری سلامت و فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری، هتل ها، آژانس های مسافرتی، رستوران ها، اقامتگاه‌های بومگردی و استارت آپ ها، فعال هستند.

در حال حاضر، جزیره قشم با ۴۶ هتل و یک هزار و ۶۹۵ اتاق و پنج هزار و ۵۴۷ تخت، ۱۸ هتل آپارتمان و ۲۵۶ اتاق و ۹۴۲ تخت، ۱۶ مهمانپذیر و ۱۷۱ اتاق و ۶۱۹ تخت و سه پانسیون و ۱۹ اتاق و ۵۶ تخت آماده ارایه خدمات رفاهی و تفریحی به گردشگران این جزیره زیباست.

دومین نمایشگاه ملی گردشگری، هتلداری و صنایع دستی تا جمعه 14 دی از ساعت 16 تا 23 در محل در محل سالن دائمی نمایشگاه های بین المللی قشم برپاست