پانزدهمین نمايشگاه بین المللی تبليغات و بازاریابی و صنایع وابسته گشایش یافت

نمایشگاه های در حال برگزاری

پانزدهمین دوره نمایشگاه فرش دستباف

۱۳۹۸/۰۴/۰۲ الی ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
نمایشگاه همدان

پانزدهمین نمايشگاه بین المللی تبليغات و بازاریابی و صنایع وابسته گشایش یافت

تعداد مشاهده : ۹۶۶۷ | ۱۳۹۷/۱۰/۱۷

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از ستاد خبري پانزدهمين نمايشگاه بين المللي تبليغات و بازاريابي و صنايع وابسته، صبح امروز دوازده دي ماه با حضور مسعود اسعدي سرپرست دفتر تبليغات و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ ارشاد اسلامي و حسين زاده سرپرست نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران در سالن پنج محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران گشايش يافت.

پس از برگزاري آيين افتتاحیه، مسئولان عالي رتبه نمايشگاه در غرفه‌هاي حاضر شده و از بخش‌هاي مختلف اين نمايشگاه بازديد به عمل آوردند. از ديگر چهره‌هاي حاضر در مراسم افتتحايه اين نمايشگاه مي‌توان به مديران عامل نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تبريز شيراز و اصفهان اشاره كر؛د همچنين فرزام معاون تبليغات سازمان زيباسازی تهران از ديگر حاضران در مراسم افتتحايه اين نمايشگاه بود.

در اين نمايشگاه همچنين كارگاه‌هاي آموزشي كاربد اينفوگرافيک در تبليغات و بازاريابي و نقش سواد بصري در تبليغات و بازاريابي به صورت رايگان براي علاقه‌مندان و فعالان حوزه تبليغات برگزار مي‌شود؛ مدرس اين كارگاه‌ها دكتر مريم سليمي، مولف و مدرس حوزه اينفوگرافيك و سواد بصري است و كارگاه‌هاي ياد شده به ترتبيب صبح پنجشنبه و جمعه ۱۴و۱۶ دي ماه برگزار مي‌شود.

براساس اين گزارش در نمايشگاه يادشده ۲۱۰ غرفه در غالب گروه‌هاي كالايي دستگاه‌ها و ملزومات چاپ، هداياي تبليغاتي دستگاه‌هاي ليزر و حكاكي، سالنمامه و سررسيد، نرم افزار، استندهاي تبليغاتي، تابلو سازي و ‌LED به ارائه جديدترين محصولات مي‌پردازند.

پانزدهيمن نمايشگاه بين‌المللي تبليغات و بازاريابي و صنايع وابسته تا ۱۵ دي ماه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برپاست.