نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته در اراک برپا می‌شود

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته در اراک برپا می‌شود

تعداد مشاهده : ۵۸۶۱ | ۱۳۹۷/۱۱/۱۶
مهدی جهان‌میرزایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم ، با اشاره به برگزاری هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در اراک اظهار داشت: هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و صنایع وابسته در فضایی به وسعت ۵ هزار متر مربع از تاریخ ۹ بهمن‌ماه تا ۱۲ بهمن سال ۱۳۹۷  برگزار می‌شود.
وی افزود: این نمایشگاه بیش از ۴۰ شرکت‌کننده دارد که شامل شرکت‌های مرتبط با حوزه ساختمان، انبوه‌سازی، شیرآلات، درب، لوله و غیره و نمایندگی شرکت‌های مرتبط در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی می‌شود.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی تصریح کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه، ایجاد فرصتی مناسب به منظور نمایش آخرین دستاوردها و فن‌آوری‌های نوین این عرصه‌ها و خدمات مربوطه و فراهم کردن زمینه لازم برای مبادلات علمی، تخصصی و اقتصادی است.
جهان‌میرزایی بیان کرد: هم‌زمان با برگزاری این نمایشگاه، سمینار تخصصی بهره‌وری مالی و فروش نیز برگزار می‌شود، علاقمندان و بازدیدکنندگان می‌توانند برای بازدید این نمایشگاه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی مراجعه کنند.
وی عنوان کرد: نمایشگاه‌های ساختمانی نقش موثری در توسعه و رونق صنعت ساختمان ایفا کرده و فرصت مناسبی برای مبادله اطلاعات و گسترش مبادلات با فعالان حوزه ساختمان در داخل و خارج از کشور فراهم می‌کنند.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی بیان کرد: در این نمایشگاه مهندسان, معماران, ساختمان‌سازان و فعالان حوزه ساختمان حضور پیدا می‌کنند و تولید کنندگان آخرین دستاوردها و محصولات خود را براساس آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا به عرصه نمایش میگذارند.