نمایشگاه اینوتکس فرصتی برای جذب سرمایه‌گذار

نمایشگاه های در حال برگزاری

اولین دوره نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید

۱۳۹۸/۰۴/۲۷ الی ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
نمایشگاه بین المللی تهران

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی

۱۳۹۸/۰۴/۲۷ الی ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه اینوتکس فرصتی برای جذب سرمایه‌گذار

تعداد مشاهده : ۶۷۵۴ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۱

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اکبر قنبرپور دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ در نشست خبری هشتمین دوره نمایشگاه فناوری و نوآوری که پیش از ظهر امروز در کارخانه نوآوری آزادی برگزار شد، گفت: ۴۰۰ پوستر برای استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان چاپ شده و همچنین غرفه‌های کوچک‌تری با هزینه‌های مقرون به صرفه برای استارت‌آپ‌ها و بوکرها در نظر گرفته شده است. همچنین فضایی برای کافه سرمایه در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ در نظر گرفته شده است که فرصتی ویژه برای صاحبان شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌هاست تا سرمایه جذب کنند و با سرمایه‌گذاران مذاکره کنند.

قنبرپور با اشاره به خاص بودن نمایشگاه اینوتکس گفت: نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس سه تفاوت مهم با نمایشگاه‌های دیگر حوزه علم و فناوری دارد. این نمایشگاه جنبه بازرگانی ندارد، بنابراین شرکت‌های تجاری در آن حضور ندارند. تمرکز این نمایشگاه روی شرکت‌های فناوری و نوآوری است تا فرصتی برای ارائه محصولات و دستاوردهای خود داشته باشند. یکی دیگر از تفاوت‌های نمایشگاه اینوتکس این است که از تمام بازیگران و عناصر حوزه فناوری و نوآوری در آن حضور دارند. همچنین برگزار کننده نمایشگاه فناوری و نوآوری از اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور است و پارک علم و فناوری پردیس تنها بستری را برای این رویداد فراهم می‌کند.

دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ اهداف نمایشگاه امسال را جذب جریان‌های سرمایه‌گذاری و افزایش مشارکت و همکاری و بررسی چالش‌های اکوسیستم نوآوری و فناوری و تولید محتوا در این حوزه‌ها دانست.