نمایشگاه الکامپ انعکاسی از وضعیت فناوری اطلاعات در کشور است

نمایشگاه های در حال برگزاری

هفتمين نمايشگاه بين المللي مبلمان، لوستر ، روشنايي، دكوراسيون و معماري داخلي

۱۳۹۸/۰۴/۲۶ الی ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
نمایشگاه بین المللی مشهد

سومین نمایشگاه پوشاک ، کیف و کفش،چرم

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ الی ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
نمایشگاه بین المللی قزوین

دومین نمایشگاه منسوجات

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ الی ۱۳۹۸/۰۴/۲۸.
نمایشگاه بین المللی قزوین

نمایشگاه الکامپ انعکاسی از وضعیت فناوری اطلاعات در کشور است

تعداد مشاهده : ۵۴۶۸ | ۱۳۹۸/۰۴/۱۷

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران : صبح  امروز نشست خبری بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ با حضور امیر ناظمی معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران و اثنی عشری رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و جمعی از اصحاب رسانه در سالن کنفرانس سازمان فناوری برگزار شد .
معاون وزیر ارتباطات در این نشست گفت : سالن دولت الکترونیک با متراژ  دو هزار و 500 مترمربع و متشکل از 40 دستگاه دولتی در قالب 22 غرفه برگزار خواهد شد و در این سالن سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی به معرفی خدمات خود خواهد پرداخت .
وی در ادامه افزود : رویکرد ما در این دوره خدمت محور خواهد بود و دستگاه‌ها به‌جای معرفی خود به معرفی دستاوردها  و خدمات خود می‌پردازند و در این راستا با توجه به ملاحظات زیست‌محیطی و ماهیت فناورانه نمایشگاه مقررشده است دستگاه‌ها از ارائه بروشورهای کاغذی خوداری کنند و اطلاعات خدمات خود را از طریق پرتال رسمی سازمان فناوری اطلاعات ایران و بخش نمایشگاه الکامپ بارگذاری نمایند .
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران پویایی و به‌روز بودن را از ملزومات نمایشگاه الکامپ برشمرد و افزود : اضافه شدن برنامه هاو رویدادهای جانبی نظیر الکامپ استارز و الکامپ جابز و غیره باعث پویایی و جذابیت به نمایشگاه می‌شود و بخش از حیات یک رویداد درگرو مشارکت شهروندان و جوانان کشور است .