سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان گشایش یافت

نمایشگاه های در حال برگزاری

نمایشگاه بین المللی صنعت دام ، طیور و دامپزشکی

۱۳۹۸/۰۱/۲۷ الی ۱۳۹۸/۰۱/۳۰
نمایشگاه بین المللی اصفهان

سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان گشایش یافت

تعداد مشاهده : ۳۰۸۲ | ۱۳۹۷/۰۸/۲۲

به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه ٩٦ هزار و ٤٢٣ عنوان کتاب توسط ٤٠٠ ناشر کشوری و ٥٣ ناشر از استان اصفهان در ٣٨٤ غرفه کتاب به معرض نمایش گذاشته شده است.

از 29 مهرماه تا پنجم آبان بن کتاب با 20 درصد تخفیف به بخشی از دانش آموزان، دانشجویان، طلاب و سطوح مختلف اعطا شده است، حدود 15 میلیارد ریال یارانه بن کتاب به همت وزارت فرهنگ و ارشاد، اداره کل ارشاد اصفهان و شرکت تعاونی ناشران برعهده دارد.

سیزدهمین نمایشگاه استانی کتاب اصفهان که پس از وقفه سه ساله امسال برگزار شد با ویژگی های متنوع و متعددی همراه است تا رضایت مخاطبان را جلب کند.

یکی از ویژگی های نمایشگاه امسال، اختصاص غرفه ای برای نذر و هدیه کتاب است در این راستا مردم می توانند کتاب های خود را در قالب نذر یا هدیه به این غرفه تحویل دهند تا این کتب پس از اتمام نمایشگاه در اختیار مدارس محروم قرار گیرد.

این نمایشگاه در فضای حدود چهار هزار متر مربع در چهار سالن از نهم تا ١٥ آبان در محل نمایشگاه های بین المللی برپاست.

مدیر عامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در این آیین با اشاره به نارضایتی کتاب فروشی ها از برگزاری نمایشگاه کتاب و کسادی بازار کتاب با توجه به تخفیفات نمایشگاهی افزود: با تدابیر اندیشیده شده در راستای برگزاری نمایشگاه کتاب اصفهان حمایت از کتابفروشی ها صورت می گیرد و بن های اختصاص یافته در کتابفروشی های منتخب اعتبار دارد.

به گزارش ایرنا، امیرمسعود شهرام نیا بیان کرد: در شرایط امروزی که حال کتاب خوب نیست و مشکلات حوزه افتصادی، کتاب و کتابفروشی ها را بیشتر در برگرفته برگزاری نمایشگاه های استانی می تواند اهمیت و توجه کتاب را یادآور شود.