راهکارهای ترافیکی در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی تهران بررسی شد

نمایشگاه های در حال برگزاری

نمایشگاهی در حال برگزاری نمی باشد

راهکارهای ترافیکی در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی تهران بررسی شد

تعداد مشاهده : ۴۱۷۵ | ۱۳۹۷/۰۸/۰۹

اخبار اجتماعی ایران/ علیرضا اسفراینی نژاد، معاون حمل و نقل و ترافیکی با بیان اینکه در ایام برگزاری نمایشگاه بین المللی تهران، شاهد اختلال حرکتی وسائل حمل و نقلی به خصوص در ضلع جنوبی نمایشگاه هستیم گفت: با هماهنگی های انجام شده، توسعه خوبی در پارکینگ های ضلع جنوب و شمال نمایشگاه واقع در بزرگراه چمران انجام شده تا شهروندان هنگام نیاز به پارک خودرو از این ظرفیت استفاده کنند.

وی افزود: تخصصی شدن برنامه های نمایشگاه بین المللی تهران با مخاطب خاص باعث کاهش بار ترافیکی در محدوده این نمایشگاه شده، اما سرنشینان خودروهایی که تمایل دارند از ضلع جنوبی به نمایشگاه بین المللی دسترسی پیدا کنند بعد از عبور از بزرگراه نیایش و خیابان سئول می توانند وارد پارکینگ و محوطه نمایشگاه شوند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 3 ادامه داد: همچنین با ایجاد پارکینگ هایی در ضلع شمالی نمایشگاه بین المللی تهران، خودروها می توانند از مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید چمران به این ضلع از نمایشگاه نیز دسترسی یابند.

اسفراینی نژاد تاکید کرد: با برنامه ریزی های انجام شده، یکبار دیگر تمامی مسیرهای دسترسی به نمایشگاه بین المللی بررسی می شود و پس از انجام مطالعات لازم و همراهی تمامی سازمان ها از جمله: نمایشگاه بین المللی، پلیس راهور، شهرداری منطقه 1 و شهرداری منطقه 3 نسبت به باز تعریف مسیرهای دسترسی، روانسازی تردد خودروها و انجام اصلاحات هندسی در خیابان سئول، تقاطع خیابان نمایشگاه اقدامات لازم انجام می شود.

طی بازدیدی از نمایشگاه بین المللی تهران، شهریار افندی زاده قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، علیرضا اسفراینی نژاد معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 3 و رییس نمایشگاه بین المللی تهران، راهکارهای ترافیکی و مسیرهای دسترسی خودروها و بازدید کنندگان از نمایشگاه بین المللی تهران بررسی شد./ ایسنا