در چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان ۲۵ میلیارد ریال کتاب به فروش رفت

نمایشگاه های در حال برگزاری

هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعتی سازی و فناوریهای نوین صنعت ساختمان

۱۳۹۷/۰۹/۲۶ الی ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
نمایشگاه بین المللی مشهد

نمایشگاه سوغات و هدایا

۱۳۹۷/۰۹/۲۱ الی ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
نمایشگاه مصلی تهران

سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته

۱۳۹۷/۰۹/۲۵ الی ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
نمایشگاه مصلی تهران

نمايشگاه حفظ سنتهای ملی یلدا ایران

۱۳۹۷/۰۹/۲۶ الی ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
نمایشگاه تبریز

ولین نمایشگاه تدارکات ازدواج، عروس و داماد ایران

۱۳۹۷/۰۹/۲۶ الی ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
نمایشگاه تبریز

نمایشگاه شب یلدا

۱۳۹۷/۰۹/۲۵ الی ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
نمایشگاه کرمانشاه

در چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان ۲۵ میلیارد ریال کتاب به فروش رفت

تعداد مشاهده : ۶۳۲۵ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۱

به گزارش «هاتف‌خبر» از روابط عمومی اداره‌ی ‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، دکتر فیروز فاضلی با اعلام این خبر افزود: هفت و نیم میلیارد ریال از مبلغ یاد شده از طریق بن کتاب بوده که به وسیله‌ی بانک عامل در نمایشگاه ارائه شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان اظهار کرد: چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان با ٣٠ درصد تخفیف از ٢۶ آبانماه تا یکم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های استان گیلان در رشت برگزار شد و در این مدت، ٨٢ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.

به گفته‌ی وی در نمایشگاه یاد شده، بیش از ۴٠٠ ناشر کشوری و استانی در ٢٠۴ غرفه، به عرضه و ارائه‌ی بیش از ۶٧ هزار عنوان از تازه‌ترین کتابهای خود پرداختند.

دکتر فاضلی با اشاره به برنامه‌های جنبی چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان، اذعان نمود: در مجموع ۲۲ برنامه‌ی جنبی نیز در شش روز برپایی نمایشگاه کتاب برای علاقه‌مندان به مطالعه و کتابخوانی برگزار شده است.

در همین حال معاون امور فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌ی ‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان اعلام کرد: بن‌کارتهای الکترونیک ارائه شده در چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان در ١۶ کتابفروشی رشت قابل پذیرش است.

حسین ابراهیمیان تصریح کرد: شهروندانی که به هر دلیل موفق به استفاده از بن‌کارتهای الکترونیک ارائه شده در این نمایشگاه نشده‌اند، تا پانزدهم آذرماه امسال فرصت دارند با مراجعه به ١۶ کتابفروشی منتخب شهر رشت از تخفیف آن نیز بهره ببرند.

به گفته‌ی ابراهیمیان علاقه‌مندان می‌توانند به کتابفروشیهای «مهران»، «طاعتی»، «صفری»، «وارسته»، «مژده»، «میلاد»، «پاتوق کتاب»، «رستگار»، «دیبا»، «کتابشهر ایران»، «شهر کتاب»، «فرازمند»، «سید هانی»، «آسمان»، «بدر» و «باز باران» مراجعه نمایند.

گفتانی است چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان از ٢۶ آبانماه تا یکم آذرماه ١٣٩٧ با حضور بیش از ۴٠٠ ناشر کشوری و استانی در محل دائمی نمایشگاه‌های استان برگزار شده است.