در چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان ۲۵ میلیارد ریال کتاب به فروش رفت

نمایشگاه های در حال برگزاری

شانزدهمین دوره نمایشگاه قرآن و عترت

۱۳۹۸/۰۲/۲۸ الی ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
نمایشگاه بین المللی اصفهان

نمایشگاه ضیافت اصفهان

۱۳۹۸/۰۲/۲۸ الی ۱۳۹۸/۰۳/۰۳
نمایشگاه بین المللی اصفهان

سيزدهمين نمايشگاه قرآن

۱۳۹۸/۰۲/۲۴ الی ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
نمایشگاه بین المللی مشهد

بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌ المللی قرآن کریم

۱۳۹۸/۰۲/۲۰ الی ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
نمایشگاه مصلی تهران

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ماه مبارک رمضان

۱۳۹۸/۰۲/۲۵ الی ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
نمایشگاه بین المللی یزد

در چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان ۲۵ میلیارد ریال کتاب به فروش رفت

تعداد مشاهده : ۶۳۳۵ | ۱۳۹۷/۰۹/۱۱

به گزارش «هاتف‌خبر» از روابط عمومی اداره‌ی ‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان، دکتر فیروز فاضلی با اعلام این خبر افزود: هفت و نیم میلیارد ریال از مبلغ یاد شده از طریق بن کتاب بوده که به وسیله‌ی بانک عامل در نمایشگاه ارائه شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان اظهار کرد: چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان با ٣٠ درصد تخفیف از ٢۶ آبانماه تا یکم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های استان گیلان در رشت برگزار شد و در این مدت، ٨٢ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.

به گفته‌ی وی در نمایشگاه یاد شده، بیش از ۴٠٠ ناشر کشوری و استانی در ٢٠۴ غرفه، به عرضه و ارائه‌ی بیش از ۶٧ هزار عنوان از تازه‌ترین کتابهای خود پرداختند.

دکتر فاضلی با اشاره به برنامه‌های جنبی چهاردهمین نمایشگاه کتاب گیلان، اذعان نمود: در مجموع ۲۲ برنامه‌ی جنبی نیز در شش روز برپایی نمایشگاه کتاب برای علاقه‌مندان به مطالعه و کتابخوانی برگزار شده است.

در همین حال معاون امور فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌ی ‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان اعلام کرد: بن‌کارتهای الکترونیک ارائه شده در چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان در ١۶ کتابفروشی رشت قابل پذیرش است.

حسین ابراهیمیان تصریح کرد: شهروندانی که به هر دلیل موفق به استفاده از بن‌کارتهای الکترونیک ارائه شده در این نمایشگاه نشده‌اند، تا پانزدهم آذرماه امسال فرصت دارند با مراجعه به ١۶ کتابفروشی منتخب شهر رشت از تخفیف آن نیز بهره ببرند.

به گفته‌ی ابراهیمیان علاقه‌مندان می‌توانند به کتابفروشیهای «مهران»، «طاعتی»، «صفری»، «وارسته»، «مژده»، «میلاد»، «پاتوق کتاب»، «رستگار»، «دیبا»، «کتابشهر ایران»، «شهر کتاب»، «فرازمند»، «سید هانی»، «آسمان»، «بدر» و «باز باران» مراجعه نمایند.

گفتانی است چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان از ٢۶ آبانماه تا یکم آذرماه ١٣٩٧ با حضور بیش از ۴٠٠ ناشر کشوری و استانی در محل دائمی نمایشگاه‌های استان برگزار شده است.