دانشگاه ارومیه میزبان نمایشگاه ملی دستاوردهای صنعت هسته‌ای ایران شد

نمایشگاه های در حال برگزاری

دومین نمایشگاه شیرینی و شکالت، مواد خام و ماشین آلات آجیل،خشکبار و میوه های خشک

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ الی ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
نمایشگاه بین المللی مشهد

چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی یراق آالت، ماشین آالت مبلمان و صنایع وابسته

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ الی ۱۳۹۷/۱۲/۰۴
نمایشگاه بین المللی مشهد

نمایشگاه آرد، نان، غلات و صنایع وابسته

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ الی ۱۳۹۷/۱۲/۰۵
نمایشگاه بین المللی مشهد

یازدهمین نمایشگاه شیرنی، شکلات، لوازم قنادی و سفره آرایی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ الی ۱۳۹۷/۱۲/۰۳
نمایشگاه همدان

نمایشگاه کتاب

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ الی ۱۳۹۷/۱۲/۰۳
نمایشگاه بین المللی یزد

دانشگاه ارومیه میزبان نمایشگاه ملی دستاوردهای صنعت هسته‌ای ایران شد

تعداد مشاهده : ۵۲۸۸ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۹

برحیم حب نقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به چگونگی برگزاری نمایشگاه ملی دستاوردهای صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه ارومیه اظهار داشت: این نمایشگاه از سال 87 به صورت دوره‌ای در دانشگاه‌های کشور برپا می‌شود  و امسال دانشگاه ارومیه از هفته آینده میزبان چهل و دومین دوره برپایی آن است.

وی گفت: از 21 تا 25 مهر نمایشگاه ملی دستاوردهای صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در دو نوبت صبح و بعدازظهر در محوطه پردیس نازلو دانشگاه ارومیه برپا شده و از بازدیدکنندگان استقبال خواهد کرد.

رئیس دانشگاه ارومیه افزود: تا کنون دانشجویان 42 دانشگاه معتبر کشور با برگزاری این رویداد از آخرین دستاوردهای صنعت هسته‌ای کشور مطلع شده و در جریان پیشرفت آن قرار گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: غنی‌سازی اورانیوم، چگونگی تولید کیک زرد، نحوه اکتشاف و استخراج و مرور چرخه سوخت در نمایشگاه ملی دستاوردهای صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران به دانشجویان ارائه‌شده و در غرفه‌های جداگانه شبیه‌ساز اتاق کنترل نیروگاه اتمی بوشهر، پژوهشکده کشاورزی، پژوهشکده کاربرد پرتوها، پژوهشکده لیزر واپتیک نیز به بازدیدکنندگان شناسانده می‌شود.

حب نقی گفت: در چهل و دومین دوره نمایشگاه ملی دستاوردهای صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در سه بخش چرخه تولید سوخت، تولید انرژی (نیروگاهی) و کاربردهای جانبی صنعت هسته‌ای اطلاعات وسیعی به دانشجویان علاقه‌مند ارائه می‌شود