دانشگاه ارومیه میزبان نمایشگاه ملی دستاوردهای صنعت هسته‌ای ایران شد

نمایشگاه های در حال برگزاری

نمایشگاه صنعت گردشگری و هتلداری اصفهان

۱۳۹۸/۰۳/۲۸ الی ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
نمایشگاه بین المللی اصفهان

نمایشگاه مادر و نوزاد

۱۳۹۸/۰۳/۲۸ الی ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
نمایشگاه فارس

نمایشگاه خدمات ، سیستم ها و فناوری های آموزشی

۱۳۹۸/۰۳/۲۸ الی ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
نمایشگاه فارس

چهارمین نمایشگاه جهیزیه و دکوراسیون خانه ایران

۱۳۹۸/۰۳/۲۸ الی ۱۳۹۸/۰۴/۰۱
نمایشگاه تبریز

دومین نمایشگاه تخصصی ویژه ورزش،سالمتی وتناسب اندام

۱۳۹۸/۰۳/۲۷ الی ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
نمایشگاه بین المللی قزوین

یازدهمین نمایشگاه سرگرمی و اسباب بازی

۱۳۹۸/۰۳/۲۷ الی ۱۳۹۸/۰۳/۳۱
نمایشگاه بین المللی قزوین

دانشگاه ارومیه میزبان نمایشگاه ملی دستاوردهای صنعت هسته‌ای ایران شد

تعداد مشاهده : ۵۳۰۹ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۹

برحیم حب نقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به چگونگی برگزاری نمایشگاه ملی دستاوردهای صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه ارومیه اظهار داشت: این نمایشگاه از سال 87 به صورت دوره‌ای در دانشگاه‌های کشور برپا می‌شود  و امسال دانشگاه ارومیه از هفته آینده میزبان چهل و دومین دوره برپایی آن است.

وی گفت: از 21 تا 25 مهر نمایشگاه ملی دستاوردهای صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در دو نوبت صبح و بعدازظهر در محوطه پردیس نازلو دانشگاه ارومیه برپا شده و از بازدیدکنندگان استقبال خواهد کرد.

رئیس دانشگاه ارومیه افزود: تا کنون دانشجویان 42 دانشگاه معتبر کشور با برگزاری این رویداد از آخرین دستاوردهای صنعت هسته‌ای کشور مطلع شده و در جریان پیشرفت آن قرار گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: غنی‌سازی اورانیوم، چگونگی تولید کیک زرد، نحوه اکتشاف و استخراج و مرور چرخه سوخت در نمایشگاه ملی دستاوردهای صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران به دانشجویان ارائه‌شده و در غرفه‌های جداگانه شبیه‌ساز اتاق کنترل نیروگاه اتمی بوشهر، پژوهشکده کشاورزی، پژوهشکده کاربرد پرتوها، پژوهشکده لیزر واپتیک نیز به بازدیدکنندگان شناسانده می‌شود.

حب نقی گفت: در چهل و دومین دوره نمایشگاه ملی دستاوردهای صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در سه بخش چرخه تولید سوخت، تولید انرژی (نیروگاهی) و کاربردهای جانبی صنعت هسته‌ای اطلاعات وسیعی به دانشجویان علاقه‌مند ارائه می‌شود