بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان آغاز به کار کرد

نمایشگاه های در حال برگزاری

بیست و هشتمین نمایشگاه فرش دستباف ایران

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ الی ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
نمایشگاه بین المللی تهران

سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی

۱۳۹۸/۰۶/۰۳ الی ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
نمایشگاه بین المللی تهران

سومین دوره نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا

۱۳۹۸/۰۵/۳۱ الی ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
نمایشگاه بین المللی اصفهان

1398/06/01

۱۳۹۸/۰۶/۰۱ الی ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
نمایشگاه مصلی تهران

دهمین دوره نمایشگاه خانه مدرن

۱۳۹۸/۰۶/۰۴ الی ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
نمایشگاه بین المللی قزوین

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان آغاز به کار کرد

تعداد مشاهده : ۵۵۵۳ | ۱۳۹۸/۰۵/۲۰

به گزارش خبرگزاری شبستان ، بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان تهران امروز (سه شنبه ۱۵ مرداد) با حضور معاونان امور صنایع و بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیران اتحادیه و انجمن های مختلف صنعت مبلمان کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت. در این نمایشگاه، بیش از ۳۰۰ شرکت و واحد تولیدی کوچک و بزرگ مناطق مختلف کشور جدیدترین تولیدات و خدمات خود را به نمایش گذاشتند.
در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل رویداد های مختلف جانبی در سه حوزه نوآوری، فناوری و صادرات مبل و در یک سالن اختصاصی برگزار می شود. همچنین در نمایشگاه امسال مرکز ویژه ای به نام «پاویون صادراتی» دایر شده که در آن علاوه بر حضور ۱۰ برند اصلی صادراتی مبلمان، بخشی نیز به عنوان «پاویون نوآوری» برای کسب و کارهای نوپا و برخط (آنلاین) حوزه مبلمان و مراکز دانشگاهی و علمی با تمرکز بر نقش کلیدی فناوری های نوین در عرصه تجارت مبلمان، ایجاد شده است.
در این سالن رویدادهای متعدد و متنوعی از جمله بیش از ۲۰ کارگاه آموزشی و پنل تخصصی رایگان و همچنین نخستین رویداد استارتاپی مبلمان و دکوراسیون برگزار می شود. همچنین یک بخش VIP برای برگزاری جلسات رو در رو (B۲B) بین فعالان صنعت مبلمان در این سالن در نظر گرفته شده است.
بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت و توسط اتحادیه صنف درودگران و مبل سازان تهران در فضایی به وسعت بیش از ۴۰ هزار متر مربع برگزار شده و مشارکت کنندگان در آن، تولیدات و خدمات خود را در ۲۴ سالن نمایشگاهی به صورت تفکیکی و تخصصی به نمایش گذاشتند.