برگزاری نمایشگاه رونق تولید در کرمانشاه

نمایشگاه های در حال برگزاری

اولین نمایشگاه رونق تولید

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ الی ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
نمایشگاه بین المللی اصفهان

سیزدهمین نمایشگاه تخصصی کاشی و پوشش های ساختمانی

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ الی ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
نمایشگاه بین المللی اصفهان

بيستمين نمايشگاه عرضه مستقيم كالا ( فروش پاييزه )

۱۳۹۸/۰۶/۲۲ الی ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
نمایشگاه بین المللی مشهد

نخستین نمایشگاه کتابهاي آموزشی و کمک آموزشی ایران

۱۳۹۸/۰۶/۲۲ الی ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
نمایشگاه بین المللی تبریز

نمایشگاه فروش پاییزه

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ الی ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
نمایشگاه بین المللی استان همدان

همین نمایشگاه فروش پاییزه

۱۳۹۸/۰۶/۲۳ الی ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
نمایشگاه بین المللی گلستان

برگزاری نمایشگاه رونق تولید در کرمانشاه

تعداد مشاهده : ۶۸۰۳ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۱

به گزارش  خبرنگار    گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،رضا سلیم ساسانی  رئیس اتاق اصناف کرمانشاه  در دیدار روسای اتحادیه‌های صنفی و پلیس امنیت و نظارت بر اماکن کرمانشاه، گفت: بیش از ۳۵ هزار واحد صنفی در کرمانشاه وجود دارد و اصناف همواره پای دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب هستند.

رئیس اتاق اصناف کرمانشاه گفت: چند صد میلیون تومان کمک اصناف و بازاریان در سیل اخیر برای هموطنان در اهواز لرستان و اهواز در کرمانشاه جمع آوری شد.

وی از برگزاری نمایشگاه رونق تولید در کرمانشاه خبر داد و متذکر شد: این اقدام برای نخستین بار انجام می‌گیرد و کرمانشاه در این زمینه در کشور پیشرو است.

وی با تقدیر از زحمات کارکنان خدوم پلیس و بازاریان، افزود: اتاق اصناف و پلیس تعامل خوبی باهم دارند و سال گذشته تعامل اتاق اصناف و نیروی انتظامی کرمانشاه در کشور رتبه نخست را کسب کرد.

حیدری، رییس پلیس امنیت نیروی انتظامی استان کرمانشاه نیز در این مراسم اظهار کرد: اصناف همواره به‌عنوان یک مجموعه مهم یار و یاور نیروی انتظامی هستند.

وی ادامه داد: اصناف در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران انقلاب، دفاع مقدس و پس از آن پای دفاع از ارزش‌ها ایستاده‌اند.

رئیس پلیس امنیت نیروی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: اصناف در این شرایط سخت اقتصادی با تمام توان به دنبال خدمت به مردم هستند و تلاش اصناف برای خنثی کردن توطئه‌های اقتصادی ستودنی است.

وی گفت: پلیس به فکر ارائه خدمات مناسب و در شان اصناف خدوم در امورات اداری  است و تعامل ما با اصناف استمرار خواهد داشت و بر ارتقای سلامت اداری و تسریع در خدمت رسانی تاکید داریم.

حیدری متذکر شد: شرایط اصناف و بازاریان را مد نظر قرار می‌دهیم و تلاش ما تعامل حداکثری، اصلاح موضوعات خلاف مقررات و مدارا است، ولی با قانون شکنان نیز برخورد می‌کنیم.