برگزاری دو نمایشگاه تخصصی در شیراز

نمایشگاه های در حال برگزاری

بیست و دومین نمايشگاه تخصصي - صادراتي فرش دستباف

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ الی ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
نمایشگاه بین المللی اصفهان

بيست و دومين نمايشگاه بين المللي كامپيوتر

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ الی ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
نمایشگاه بین المللی مشهد

نهمين نمايشگاه شهر هوشمند

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ الی ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
نمایشگاه بین المللی مشهد

برگزاری دو نمایشگاه تخصصی در شیراز

تعداد مشاهده : ۹۳۱۶ | ۱۳۹۸/۰۸/۲۲

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سید محمود موسوی مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس گفت: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش به همراه سومین نمایشگاه تخصصی قهوه، دمنوش و صنایع وابسته عصر امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس شروع به کار کرد.

او افزود: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش در سالن حافظ به مساحت ۶ هزار متر مربع و سومین نمایشگاه قهوه، دمنوش و صنایع وابسته در دو سالن سرو و بهار به مساحت ۴ هزار متر مربع و کارگاه‌های آموزشی و همایش‌های جانبی این نمایشگاه در سالن نرگس برگزار می‌شود.

موسوی با بیان این که آشنایی با جدیدترین دستاورد‌ها و تکنولوژی روز دنیا در این زمینه از اهداف برگزاری نمایشگاه تاسیسات است افزود: برگزاری سومین نمایشگاه قهوه، دمنوش و صنایع مرتبط با توجه به افزایش استقبال جامعه از این نوشیدنی با رویکرد معرفی برترین فعالان این عرصه و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و سرمایه پذیری صنعت قهوه کشور و همچنین ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و حمایت از تولیدات داخلی در برنامه نمایشگاه‌های بین المللی فارس قرار گرفته است.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس گفت: ۴۲ شرکت با زمینه فعالیت تولید انواع دستگاه‌های تهویه، رادیاتور، چیلر‌های جذبی، دیگ‌های بخار، لوله و اتصالات، برج‌های خنک کننده و دیگر تاسیسات سرمایش و گرمایش در سالن حافظ حضور داردند که ۳۸ درصد مشارکت کنندگان این بخش از استان فارس و بقیه از استان‌های تهران، گلستان، خراسان رضوی، آذربایجان غربی و اصفهان هستند.

او ادامه داد: ۳۰ شرکت فعال در حوزه صنعت قهوه با زمینه فعالیت عرضه انواع قهوه و مشتقات آن، دمنوش، شکلات، شیرینی‌های پایه قهوه، صنایع قهوه ساز و محصولات وابسته به قهوه، تجهیزات و ماشین‌آلات مرتبط با این صنعت در این نمایشگاه در سالن بهار و سرو به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات خود می‌پردازند.

موسوی گفت: ۵۴ درصد غرفه داران این نمایشگاه از استان فارس و بقیه از استان‌های تهران، خراسان رضوی، اصفهان، هرمزگان، خوزستان و کرمان هستند.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس افزود: در حاشیه برپایی این نمایشگاه‌ها هر روز در سالن حافظ و سالن نرگس چندین کارگاه آموزشی و همایشی تخصصی همایش تخصصی در زمینه تاسیسات و تجهیزات سرمایش و گرمایش و قهوه و صنایع و خدمات مرتبط با این محصول برگزار می‌شود که حضور علاقه‌مندان در این برنامه‌ها رایگان است.

علاقه‌مندان، متخصصان، کارشناسان و عموم مردم می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه‌ها تا روز جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس مراجعه کنند.