برپایی نمایشگاه هفت سین، سوغات و شیرینی در شیراز

نمایشگاه های در حال برگزاری

سومین نمایشگاه خانه ایرانی و کاالی ایرانی

۱۳۹۸/۰۴/۳۱ الی ۱۳۹۸/۰۵/۰۴
نمایشگاه بین المللی قزوین

برپایی نمایشگاه هفت سین، سوغات و شیرینی در شیراز

تعداد مشاهده : ۶۹۰۳ | ۱۳۹۷/۱۲/۲۵

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، یازدهمین نمایشگاه سفره هفت سین، گل آرایی، تزئینات منزل، سوغات، هدایا و هنر‌های دستی بانوان و شیرینی، شکلات و شیرینی‌های خانگی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس آغاز به کار کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: این نمایشگاه‌ها در دو سالن حافظ و بهار به مساحت ۸ هزار متر مربع بر پا شده است.

سید محمود موسوی افزود: ۲۰۷ شرکت کننده در قالب ۲۵۵ غرفه با زمینه فعالیت انواع لوازم سفره آرایی و سفره هفت سین، صنایع دستی و زیورآلات دست ساز، تزئینات منزل و گل آرایی، انواع سفال، چرم، گلیم، جاجیم، ترمه، گیوه، پارچه‌های سنتی، مصنوعات دست ساز چوبی، عروسک و لباس سنتی، گل و گیاه، تابلو‌های نقاشی، سوغات و هدایای شهر‌های مختلف ایران در این نمایشگاه‌ها حضور دارند.

وی، هدف از برگزاری این نمایشگاه را ایجاد طراوت و سرزندگی بیشتر در جامعه به مناسبت نزدیک شدن به ایام نوروز و حمایت از تولیدات خانگی و ترغیب و تشویق بانوان هنرمند برای ایجاد مشاغل خانگی در رشته‌های مختلف صنایع دستی و شناساندن ظرفیت‌های این گونه مشاغل و کارآفرینی با سرمایه اندک در پیشبرد اقتصاد کشور و کاهش بیکاری اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس تصریح کرد: نمایشگاه‌های سفره هفت سین، گل آرایی، تزئینات منزل، سوغات، هدایا و هنر‌های دستی بانوان، شیرینی، شکلات و شیرینی‌های خانگی از امروز تا روز جمعه ۲۴ اسفند از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی فارس در شهرک گلستان پذیرای علاقمندان است.