برپایی نمایشگاه بین المللی جامع صنعت ساختمان

نمایشگاه های در حال برگزاری

پانزدهمین دوره نمایشگاه فرش دستباف

۱۳۹۸/۰۴/۰۲ الی ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
نمایشگاه همدان

برپایی نمایشگاه بین المللی جامع صنعت ساختمان

تعداد مشاهده : ۷۹۳۰ | ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ مدیر برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان گفت:در این نمایشگاه بیش از 130شرکت داخلی از 11 استان کشور همچنین نمایندگانی از کشورهای چین و ترکیه محصولاتی در زمینه صنعت ساختمان را عرضه کردند.

علیرضا آموخته افزود:در این نمایشگاه تخصصی فناوری های نوین، سازه ها و نماها،انواع طرح ها و پروژه های سبک سازی ساختمان، مجتمع سازی، انواع سازه های فلزی، سازه های بتنی، سازه های پیش ساخته، فنی مهندسی، نظارت، طراحی و دکوراسیون داخلی، ساختمان های هوشمند، بهینه سازی انرژی، آسانسور، پله برقی و بالابر ها، پروفیل و آلومینیوم، عایق های حرارتی و صوتی، تهویه و تاسیسات ساختمانی، لوله و پلیمر، کاشی و سرامیک، شیرآلات، تجهیزات و طرح های نوین ساختمانی به نمایش گذاشته شده است.

وی گفت: انبوه سازان، تعاونی های ساختمانی، نشریات ساختمانی، مشاوران ساختمانی، شرکت های برق ساختمانی، شرکت های سیمانی و بتن و شرکت های نماسازی و در و پنجره و صنایع هم در این نمایشگاه حضور و مشارکت دارند.

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی جامع صنعت ساختمان تا چهاردهم مهر از ساعت 16تا22 در محل نمایشگاه های بین المللی اصفهان واقع در پل تاریخی شهرستان برپاست.