افتتاح نمایشگاه دستاورد‌های پارک علم و فناوری کرمان

نمایشگاه های در حال برگزاری

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی

۱۳۹۸/۰۴/۲۷ الی ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
نمایشگاه بین المللی تهران

هفتمين نمايشگاه بين المللي مبلمان، لوستر ، روشنايي، دكوراسيون و معماري داخلي

۱۳۹۸/۰۴/۲۶ الی ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
نمایشگاه بین المللی مشهد

سومین نمایشگاه پوشاک ، کیف و کفش،چرم

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ الی ۱۳۹۸/۰۴/۲۸
نمایشگاه بین المللی قزوین

دومین نمایشگاه منسوجات

۱۳۹۸/۰۴/۲۴ الی ۱۳۹۸/۰۴/۲۸.
نمایشگاه بین المللی قزوین

افتتاح نمایشگاه دستاورد‌های پارک علم و فناوری کرمان

تعداد مشاهده : ۵۲۲۵ | ۱۳۹۸/۰۱/۲۰

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، رضا زارع، مدیر موسسات پارک علم و فناوری استان کرمان گفت: نمایشگاه دستاورد‌های پارک علم و فناوری با ۲۲ غرفه و با حضور ۳۳ شرکت دانش بنیان برپا شده است.

رضا زارع افزود: نمایشگاه دستاورد‌های پارک علم و فناوری استان کرمان با هدف بازدید معاون علمی و فناوری رییس جمهور از آن، تبیین دستاورد‌های شرکت‌های دانش بنیان استان و برگزاری نشست‌های پرسش و پاسخ با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور در دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان برپا شده است.

وی اظظهارکرد: در حال حاضر بیش از ۵۰ شرکت دانش بنیان در استان کرمان فعالیت دارند که این استان به لحاظ تعداد شرکت‌های دانش بنیان وضع خوبی دارد.

معاون علمی و فناوری رییس جمهور از صبح امروز  بازدید از واحد دانش بنیان ویژگان بسپار شرق به عنوان تولید کننده کامپاند‌های پلیمری و لوله‌های پلی اتیلن در شهرک صنعتی شماره دو کرمان را در برنامه داشته است.

این واحد از سال ۸۰ فعالیت خود را آغاز کرده و حدود ۱۱۵ نیرو دارد و از سال ۸۶ نیز فعالیت خود را در شهرک صنعتی دو کرمان ادامه داده است.

بازدید از شرکت دانش بنیان لاوان تابلو و شرکت دانش بنیان کشت گستر بوتیا سبز کریمان نیز از دیگر برنامه‌های معاون علمی و فناوری رییس جمهور در سفر به کرمان بود.

سورنا ستاری در ادامه از مرکز رشد فناوری‌های سلامت دانشگاه علوم پزشکی کرمان و مجتمع پارک علم و فناوری دارای شش شرکت دانش بنیان بازدید کرد.