افتتاح نمایشگاه بین‌المللی خانه مدرن در گیلان.

نمایشگاه های در حال برگزاری

سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست 2019

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ الی ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
نمایشگاه بین المللی تهران

سومین نمایشگاه بین المللی جایگاه داران سوخت و صنایع وابسته

۱۳۹۸/۰۶/۳۱ الی ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
نمایشگاه بین المللی تهران

افتتاح نمایشگاه بین‌المللی خانه مدرن در گیلان.

تعداد مشاهده : ۷۴۹۹ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۷

هفدهمین نمایشگاه تخصصی مبلمان، لوازم خانگی ، فرش ، لوستر و دکوراسیون داخلی تحت عنوان خانه مدرن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گیلان گشایش یافت.

به گزارش بهگزین به نقل از ایرنا، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی گیلان گفت: این نمایشگاه با حضور ۹۱ واحد تولیدی و بازرگانی از ۹ استان کشور شامل استان های تهران، گیلان، اصفهان، خراسان رضوی، زنجان، یزد ، آذربایجان شرقی ، قزوین و اردبیل در فضایی بالغ بر شش هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استاان در  کیلومتر چهار جاده رشت - تهران برپا شده است.

آیت کاظم زاده هریس با بیان اینکه ۴۵ درصد از فضای نمایشگاه را واحدهای تولیدی از استان گیلان شامل می شود، افزود: ۴۰ واحد از مشارکت کنندگان در زمینه مبلمان و صنایع چوبی و ۵۱ واحد دیگر نیز مختص لوازم خانگی و دکوراسیون داخلی می باشد .

 وی با یادآوری محصولات عرضه شده در این نمایشگاه اظهار داشت: مبلمان و صنایع چوبی، لوازم خانگی، دکوراسیون داخلی لوستر، فرش و کالای خواب محصولاتی هستند که در این نمایشگاه عرضه می شوند.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه برای بازدید علاقه مندان تا نهم شهریورماه از ساعت ۱۷ تا ۲۳  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گیلان در کیلومتر چهار جاده رشت به تهران دایر است.