افتتاح نمایشگاه بورس، بیمه، بانک در منطقه آزاد انزلی

نمایشگاه های در حال برگزاری

چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران

۱۳۹۸/۱۲/۰۲ الی ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
نمایشگاه بین المللی تهران

سومين نمايشگاه شيريني و شكلات، مواد خام و ماشين آلات (آجيل،خشكبار و ميوه هاي خشك)

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ الی ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
نمایشگاه بین المللی مشهد

سومين نمايشگاه محصولات ارگانيك و مواد غذايي سالم گواهي شده (ارگانو فود) همزمان با جشنواره غذاي مشهد

۱۳۹۸/۱۲/۰۳ الی ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
نمایشگاه بین المللی مشهد

افتتاح نمایشگاه بورس، بیمه، بانک در منطقه آزاد انزلی

تعداد مشاهده : ۹۰۳۹ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۷

براین اساس نمایشگاه مزبور با حضور تعدادی از برترین شرکت ها، کارشناسان و متخصصان حوزه‌های بورس، بیمه، بانکداری و سرمایه‌گذاری کشور که از توانمندی‌های صادرات نیز برخوردارند، شروع به کار کرد.

در این رویداد ملی مجموعه‌های بزرگی چون سازمان منطقه آزاد انزلی، سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت فولاد مبارکه اصفهان و هلدینگ سیرنگ تجارت ایرانیان همراه با ۱۱ شرکت زیرمجموعه خود حضور دارند که هر یک نقش بسزایی در ایجاد فرصت‌های شغلی و توسعه فعالیت های اقتصادی دارند.

بنا بر این گزارش برگزاری کارگاه‌‌های آموزشی با موضوعات آشنایی با معاملات بازار فیزیکی توسط بورس کالای ایران، بررسی قابلیت های سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران توسط شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، آشنایی با بازار سرمایه ایران توسط شرکت فرابورس ایران، روش‌های تامین مالی و پذیرش در بازارهای فرابورس ایران و آشنایی با ابزارهای مالی توسط بورس کالای ایران به عنوان مهمترین بخش های جنبی نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری بورس، بیمه، بانک و توانمندی‌های صادراتی منطقه آزاد انزلی به این رویداد مهم ملی، ابعاد و ظرفیت های آموزشی متنوعی جهت بهره برداری فعالین اقتصادی فرآهم می کند. 

گفتنی است علاقمندان به بازدید از نمایشگاه فوق که در نوع خود در تاریخ استان گیلان کم نظیر بوده از تاریخ پنجم لغایت هشتم شهریور ماه جاری از ساعت ۱۷ لغایت ۲۲ می توانند از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند. همچنین در نمایشگاه مزبور فرصت انجام مذاکرات، مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان ایرانی را با مهمانان و بازرگانان داخلی و خارجی فراهم نموده است.