افتتاح نمایشگاه بورس، بیمه، بانک در منطقه آزاد انزلی

نمایشگاه های در حال برگزاری

نمایشگاه فروش پاییزه

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ الی ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
نمایشگاه بین المللی استان همدان

افتتاح نمایشگاه بورس، بیمه، بانک در منطقه آزاد انزلی

تعداد مشاهده : ۸۹۹۲ | ۱۳۹۸/۰۶/۰۷

براین اساس نمایشگاه مزبور با حضور تعدادی از برترین شرکت ها، کارشناسان و متخصصان حوزه‌های بورس، بیمه، بانکداری و سرمایه‌گذاری کشور که از توانمندی‌های صادرات نیز برخوردارند، شروع به کار کرد.

در این رویداد ملی مجموعه‌های بزرگی چون سازمان منطقه آزاد انزلی، سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت فولاد مبارکه اصفهان و هلدینگ سیرنگ تجارت ایرانیان همراه با ۱۱ شرکت زیرمجموعه خود حضور دارند که هر یک نقش بسزایی در ایجاد فرصت‌های شغلی و توسعه فعالیت های اقتصادی دارند.

بنا بر این گزارش برگزاری کارگاه‌‌های آموزشی با موضوعات آشنایی با معاملات بازار فیزیکی توسط بورس کالای ایران، بررسی قابلیت های سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران توسط شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، آشنایی با بازار سرمایه ایران توسط شرکت فرابورس ایران، روش‌های تامین مالی و پذیرش در بازارهای فرابورس ایران و آشنایی با ابزارهای مالی توسط بورس کالای ایران به عنوان مهمترین بخش های جنبی نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری بورس، بیمه، بانک و توانمندی‌های صادراتی منطقه آزاد انزلی به این رویداد مهم ملی، ابعاد و ظرفیت های آموزشی متنوعی جهت بهره برداری فعالین اقتصادی فرآهم می کند. 

گفتنی است علاقمندان به بازدید از نمایشگاه فوق که در نوع خود در تاریخ استان گیلان کم نظیر بوده از تاریخ پنجم لغایت هشتم شهریور ماه جاری از ساعت ۱۷ لغایت ۲۲ می توانند از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند. همچنین در نمایشگاه مزبور فرصت انجام مذاکرات، مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان ایرانی را با مهمانان و بازرگانان داخلی و خارجی فراهم نموده است.