آغاز به کار نمایشگاه قرآن و عترت در تبریز

نمایشگاه های در حال برگزاری

اولین نمایشگاه رونق تولید

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ الی ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
نمایشگاه بین المللی اصفهان

سیزدهمین نمایشگاه تخصصی کاشی و پوشش های ساختمانی

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ الی ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
نمایشگاه بین المللی اصفهان

بيستمين نمايشگاه عرضه مستقيم كالا ( فروش پاييزه )

۱۳۹۸/۰۶/۲۲ الی ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
نمایشگاه بین المللی مشهد

نخستین نمایشگاه کتابهاي آموزشی و کمک آموزشی ایران

۱۳۹۸/۰۶/۲۲ الی ۱۳۹۸/۰۶/۲۹
نمایشگاه بین المللی تبریز

نمایشگاه فروش پاییزه

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ الی ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
نمایشگاه بین المللی استان همدان

همین نمایشگاه فروش پاییزه

۱۳۹۸/۰۶/۲۳ الی ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
نمایشگاه بین المللی گلستان

آغاز به کار نمایشگاه قرآن و عترت در تبریز

تعداد مشاهده : ۵۶۳۱ | ۱۳۹۸/۰۳/۱۳

به گزارش ایکنا از آذربایجان شرقی، نمایشگاه قرآن و عترت تبریز عصر روز پنجشنبه، ۹ خردادماه در پارک مفاخر تبریز آغاز به کار کرد. 

ابراهیم لایقی، معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه، گفت: در نمایشگاه قرآن و عترت که از امروز پنجشنبه نهم خرداد تا روز جمعه هفدهم خردادماه در پارک مفاخر تبریز برگزار می شود، علاوه بر حضور موسسات فرهنگی قرآن و عترت فعال و توانمند استان از جمله مهدقرآن و عترت استان، جامعه القرآن و اهل البیت، طارق، یاران انتظار سبز، طنین وحی آسمانی.... و همچنین آثار هنری مرتبط با موضوعات قرآنی محصولات بیش از ٤٠ شرکت تولید و عرضه نرم افزارهای قرآنی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: در ضمن با توجه به تقاضا و درخواست اکثر شرکت کنندگان و صاحبان غرفه در این نمایشگاه و با توجه به کوتاه بودن فاصله زمان افطار با سحر و فرصت کم شب های ماه مبارک رمضان زمان بازدید از نمایشگاه از ساعت ١٦تا ساعت ٢٠ قبل از افطار خواهد بود.

وی افزود: این نمایشگاه همزمان با ایام نزول قرآن و ماه مبارک رمضان و در راستای شناسایی، معرفی و نمایش آخرین دستاوردها، استعدادها و توانمندی های قرآن در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری و علمی و همچنین اولویت دادن به فعالیت های قرآنی استان و عرضه برخی محصولات و خدمات در این حوزه برگزار می شود.

لایقی، همچنین زمینه سازی مناسب برای آشنایی اقشار و گروه های مختلف با فعالیتهای قرآنی و کمک به ارتقای کمی و کیفی برنامه ها و فعالیتهای قرآنی را از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان کرد.