آغاز به کار نمایشگاه قرآن از ۲۱ اردیبهشت

نمایشگاه های در حال برگزاری

سومین نمایشگاه خانه ایرانی و کاالی ایرانی

۱۳۹۸/۰۴/۳۱ الی ۱۳۹۸/۰۵/۰۴
نمایشگاه بین المللی قزوین

آغاز به کار نمایشگاه قرآن از ۲۱ اردیبهشت

تعداد مشاهده : ۵۹۳۴ | ۱۳۹۸/۰۲/۲۸

"عبدالهادی فقهی زاده" گفت: این نمایشگاه از ۲۱ اردیبهشت ماه به مدت دو هفته با حضور ناشران و مؤسسات قرآنی برگزار خواهد شد. در این دوره تلاش کرده ایم با ارزیابی بازخوردهای نمایشگاه بیست و ششم کمترین مشکلات را داشته باشیم.

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: معاونت قرآن و عترت علاقه مند بود که در این چند سال چند روز از نمایشگاه را در روزهای پایانی ماه شعبان برگزار کند تا امکان استقبال گسترده ای از آن وجود داشته باشد و مخاطبان شهرستانی نیز بتوانند از این نمایشگاه استفاده ببرند اما به دلیل اینکه نمایشگاه کتاب در محل مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار خواهد شد و بلافاصله بعد از نمایشگاه کتاب، نمایشگاه قرآن را برگزار خواهیم کرد، به همین منظور امکان برگزاری نمایشگاه قبل از ماه رمضان میسر نخواهد بود.

وی یادآور شد: شعار نمایشگاه در سال ۱۳۹۸ با عنوان «قرآن معنای زندگی» انتخاب شده است و به زودی پوستر نمایشگاه رونمایی خواهد شد.

فقهی زاده به اهداف، سیاست ها و راهبردهای نمایشگاه بیست و هفتم اشاره کرد و گفت: در جلسات شورای سیاست گذاری، تمام سیاست ها و اقدامات کلان بازنگری شد و با نگرشی عمل گرایانه و آرمانی، تجمیع در اهداف و سیاست ها صورت گرفت و به زودی تمامی سیاست ها از طریق سایت نمایشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.