قوانین و مقررات

 قوانین و مقررات استفاده از وب سایت Expodata :

 مسئولیت و عواقب مطالب و تصاویر مندرج در پرتال آگهی در وب سایت Expodata، متوجه سفارش دهندگان آگهی ها می باشد و Expodata مسئولیتی  را در قبال این مطالب و تصاویر نمی پذیرد.

 وب سایت Expodata به دنبال رضايت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضايت کاربران از ارائه خدمات حاصل نشد، می توانند مراتب را در هر زمان كه مايل باشند، به يکی از روشهای ذکر شده در بخش " تماس با ما " ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

 اطلاعات صاحبان مشاغل ثبت شده در بانک اطلاعات نمایشگاهی که از طریق وب سایت Expodata در اختیار کاربران قرار گرفته، توسط خود صاحبان مشاغل ارائه شده و Expodata هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم آن ها ندارد.

 Expodata  هيچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت ها یا وبلاگ هایی که ارتباط به آنها از طریق آگهی و یا لینک در وب سایت Expodata  شکل می گیرد، را نمی پذیرد.

 هر گونه استفاده از محتوای وب سایت Expodata  فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین Expodata ، امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا به يکی از روش های ذکر شده در بخش " تماس با ما" با Expodata تماس بگيريد. نقل قول از محتوای وب سایت Expodata برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، تنها با ذکر منبع مجاز است.

 کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌ سایت Expodata اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

 سایت Expodata تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد  مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است .

 

قوانین تبلیغات

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

در صورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش اگهی در سایت، بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در Expodata باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت Expodata هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.

قبل ار انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد..

در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود..

 

 آگهی‌های غیر مجاز :

 هر نوع آگهی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی ( مانند انتخابات انجمن‌ها و ... ) که جنبه تجاری نداشته باشد

 برنامه عبور از فیلتر و یا اکانت VPN

 نصب آنتن ماهواره و یا اینترنت ماهواره‌ای

 برنامه و یا آموزشهای hack crack و یا شکستن قفل

 فروش برنامه های نرم افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی ( copyright )

 فروش جزوات درسی بدون اجازه از مرجع مربوطه

 آگهی شبکه‌های هرمی Network Marketing و یا مباحثی شامل پولدار شدن و مانند آن

 هر نوع مسابقه و یا قرعه کشی (با جایزه و یا بدون جایزه)

 فروش مکمل های ورزشی

 هر نوع آگهی مرتبط با همسریابی، مشاوره خانوادگی و یا سایتهای دوستیابی

 ارائه فاکتور و پیش فاکتور جهت اخذ وام ، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن

 درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی

 درج شماره حساب در متن آگهی

 آگهی هایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود

 در مورد درج آگهی استخدام، ارائه موارد زیر ضروری است:

1- عنوان شغلی مورد نیاز

2- نام کامل شرکت استخدام کننده

3- آدرس دقیق شرکت

4- شماره تلفن ثابت به همراه نام شخص پاسخگو

 رعایت کلیه قوانین عمومی و عرف در کشور ( مانند موارد زیر ) جهت تایید آگهی لازم است. 

1- آگهی نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور ، آداب ، رسوم ، قومیتها ، لهجه ها و گویشهای مختلف شود . 

2- در آگهی یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحا و تصریحا کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود. 

3- آگهی نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نماید. 

4- استفاده ابزاری از زن در آگهی، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات ، که مخاطب آن کودکان نیستند، مجاز نیست. 

5- غلط نویسی و غلط گویی مجاز نیست.