خدمات بانک اطلاعاتی نمایشگاهی

سایت Expodata.ir پاسخگو آن دسته از کسانی می باشد که برای آگاهی از برنامه های نمایشگاه بین المللی تهران ( اعم از زمان برگزاری نمایشگاه ها، شرکت کنندگان، برگزار کنندگان، اخبار نمیشگاه ها و .... ) احتیاج به بانک اطلاعات نمایشگاهی جامعی دارند. کاربران این سایت نیز می توانند جهت گسترش کسب و کار خود آگهی خدمات خود را در پرتال آگهی ثبت نمایند و در معرض دید عموم قرار دهند و کلیه خدمات این بخش به صورت رایگان می باشد. خدمات ارائه شده در سایت Expodata.ir به شرح زیر است:

 با کلیک بر روی منوی تقویم نمایشگاهی می توان  نمایشگاه های در حال برگزاری، نمایشگاه های پیش رو و نمایشگاههای کل سال را مشاهده کرد.

 با کلیک بر روی منوی برگزار کنندگان می توان لیست تمامی برگزار کنندگان نمایشگاه های بین المللی را مشاهده کرد.

 همچنین می توان از نوار جستجو بالای همان صفحه برای یافتن نتیجه سریع تر استفاده کرد. ضمناً می توان با رفتن به منوی تقویم نمایشکاهی > نمایشگاههای کل سال > انتخاب سال مورد نظر، برگزار کنندگان مربوط به هر نمایشگاه را با ذکر نمایشگاهی که بر گزار می کند مشاهده کرد.

 با کلیک بر روی منوی شرکت کنندگان کنندگان > انتخاب سال مورد نظر > سپس کلیک بر روی لیست هر کدام از نمایشگاه های مورد نظر می توانید لیست تمامی شرکت کنندگان نمایشگاه مربوطه را مشاهده کرد.

 همچنین می توانید از نوار جستجو بالای همان صفحه برای یافتن نتیجه سریع تر استفاده کرد.

 با کلیک بر روی منوی غرفه سازان می توان لیست تمامی غرفه سازان نمایشگاه های بین المللی تهران را مشاهده کرد.

 همچنین می توانید از نوار جستجو بالای همان صفحه برای یافتن نتیجه سریع تر استفاده کرد.

شما می توانید با کلیک بر روی گزینه " افزودن آگهی " در منوی پرتال آگهی یک آگهی ثبت نمایید و پس از تایید در معرض نمایش دید عموم قرار دهید.

با تایپ یک یا چند کلمه در نوار جستجوی بالای صفحه پرتال آگهی می توان سریعاً آگهی های مربوط به همان کلمات را مشاهده کنید.

با توجه به در خواست برخی از کاربران سایت، فضاهایی در سایت ( که در ذیل مشخص شده اند ) جهت قرار گرفتن تبلیغات بنری مشخص شده است. در صفحه اصلی سایت تمامی کاربران می توانند اقدام به درخواست ثبت آگهی به صورت بنر نمایند. ولی در صفحات داخلی فقط کاربرانی که حوزه فعالیت آنها مربوط به آن صفحه می باشد قادر به درخواست ثبت آگهی به صورت بنر می باشند. جهت راهنمایی بیشتر می توانید با مسئول تبلغات سایت به شماره تماس 09396518465 تماس حاصل نمایید.

همچنین برای مشاهده تعرفه آگهی ها اینجا کلیک کنید.

 

ثبت سفارش بنر